Loading...

Lajme

Ja letra e fundit e Adem Jasharit

March 6, 2018 0

Dëshmia historike e një letre, dërguar nga Drenica. Në arkivin e Lëvizjes Popullore të Kosovës dhe të UÇK-së ruhen mjaft dëshmi që kanë lidhje me…

Sport

Çiklizmi vs Vrapimi

March 13, 2018 0

Nëse dëshironi të keni një trup në formë, a duhet ta bëni këtë përmes çiklizmit apo të vraponi? Le ta zbulojmë! PËR TA FORMËSUAR TRUPIN…

Bota

Austri, përplasen rreth njohjes së Kosovës

February 11, 2018 0

Ministrja e Punëve të Jashtme të Austrisë, Karin Kneissl është distancuar nga deklarata e zëvendës-kancelarit të Austrisë, Heinz-Christian Strache, i cili deklaroi sot se Kosova…

Postimet e fundit:

Çiklizmi vs Vrapimi

March 13, 2018 0

Nëse dëshironi të keni një trup në formë, a duhet ta bëni këtë përmes çiklizmit apo të vraponi? Le ta zbulojmë! PËR TA FORMËSUAR TRUPIN…

“Ateizmi”: I ftuari në emision nuk beson në Zot, prezantuesi e përzë nga studiot e…

March 13, 2018 0

Ky është momenti kur një burrë përjashtohet nga studiot e një televizioni në Egjipt, pasi i tha prezantuesit se nuk beson në Zot. Mohammed Hashem…

Ja letra e fundit e Adem Jasharit

March 6, 2018 0

Dëshmia historike e një letre, dërguar nga Drenica. Në arkivin e Lëvizjes Popullore të Kosovës dhe të UÇK-së ruhen mjaft dëshmi që kanë lidhje me…

Teatri i qytetit të Preshevës ja dedikon Shfaqjen Regjisorit dhe profesorit tone të mirnjohur Bekim…

February 26, 2018 0

Të mërkurën më date 28.02.2018 me fillim nga ora 19.30 shfaqet repriza e Komedisë "MARATONISTËT" në regji të Kastriot Saqipi . Komedia shfaqet në Shtëpinë…